20.12.2016r.

Życzenia Świąteczne

Wszystkim naszym pływakom, rodzicom i sympatykom naszego klubu życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz kolejnych sukcesów w Nowym Roku. Mamy nadzieję, że zasłużony odpoczynek w rodzinnej, świątecznej atmosferze sprawi, że nowy rok wszyscy rozpoczną pełni energii i gotowi do ambitnych wyzwań.

Życzy Zarząd Klubu oraz Kadra Szkoleniowa

W miniony poniedziałek odbyło się przedświąteczne spotkanie całej „rodziny” UKS 7 Gdynia. Była to doskonała okazja do podsumowania kilku miesięcy ciężkiej pracy zarówno zawodników jak i trenerów, refleksji i snucia planów na kolejny rok.

Radosny gwar, miła atmosfera, sala wypełniona po brzegi…
Mimo zawodowych, domowych i przedświątecznych obowiązków, UKS-owa rodzinka w komplecie i radosnych nastrojach spędziła poniedziałkowe popołudnie, żeby wspólnie z naszymi pływakami i trenerami podsumować kolejny mijający rok. Obfitował on w ogrom emocji i pozytywnych wrażeń, niezliczoną ilość sukcesów i nowych rekordów życiowych. Z niektórymi ze smutkiem żegnaliśmy się, innych z radością witaliśmy.
W mijającym roku przemierzyliśmy setki kilometrów odwiedzając między innymi Warszawę, Toruń, Słupsk, Lębork, Elbląg, Rypin, Kościerzynę i Olsztyn. Braliśmy udział w 17 zawodach, zdobywając łącznie 165 medali – w tym aż 60 złotych, 52 srebrne i 53 brązowe. Ciężka praca trenerów i zawodników przynosi z roku na rok coraz lepsze efekty. Nic więc dziwnego, że wszyscy z dumą chwalili zarówno jednych jak i drugich.

Dlatego też Św. Mikołaj docenił ciężką pracę i nasze sukcesy, bo pod choinką dla wszystkich znalazły się drobne upominki.