13.12.2016r.

Grand Prix Warmii i Mazur

W miniony weekend zawodnicy UKS Siódemka Gdynia wziął udział w zawodach Grand Prix Warmii i Mazur w Olsztynie. Klub uplasował się na 9 miejscu w rankingu medalowym na 53 kluby biorące udział w tych zawodach. Nasi pływacy spisali się wyśmienicie i wywalczyli w sumie 19 medali: 7 złotych, 6 srebrnych i 6 brązowych.

W gronie medalistów znaleźli się: Nadia Jastrząbek, Marcelina Siedlewska, Ignacy Ołownia, Kuba Frączyk, Ola Gacka, oraz Oskar Kaczor, który został dodatkowo wybrany najlepszym zawodnikiem rocznika 2007. Tuż za nim, na miejscu drugim uplasował się w tym podsumowaniu Ignacy.

Nasi zawodnicy zdobyli nowe doświadczenia, pobili swoje życiówki. Mogli też z bliska obserwować zawodników pływających na najwyższym poziomie. Podbito 6 rekordów Polski. Fantastyczna impreza, profesjonalna organizacja i niezawodni kibice. Zawody te miejmy nadzieję na stałe zagoszczą w kalendarzu naszych startów.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów! Tak trzymać!

Link do listy wyników: TUTAJ.