20.01.2017r.

1% - wiele możliwości

UKS „Siódemka” Gdynia zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na realizację celów statutowych klubu czyli organizację zajęć pływackich zrzeszonych w klubie uczniów naszej szkoły.

Klub skupia około 35 zawodników, którzy osiągają sukcesy sportowe w pływaniu: medale Mistrzostw Gdyni i województwa pomorskie. Klub funkcjonuje jako stowarzyszenie sportowe od dnia 17. 05.2010r.
Przez cały 2016 rok mogliśmy cieszyć się z sukcesów pływaków UKS 7 Gdynia. Przemierzyliśmy setki kilometrów odwiedzając między innymi Warszawę, Toruń, Słupsk, Lębork, Elbląg, Rypin, Kościerzynę i Olsztyn. Braliśmy udział w 17 zawodach, zdobywając łącznie 165 medali – w tym aż 60 złotych… Teraz jest okazja aby wesprzeć Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Gdynia i przekazać 1 % podatku na dalszy rozrój młodych talentów.
Aby to zrobić podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać numer KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy: UKS SIÓDEMKA GDYNIA 3579.

Bardzo dziękujemy za wspieranie naszej działalności.

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes Klubu