NASZE SUKCESY

Jako klub sportowy praktycznie od początku istnienia czynnie uczestniczymy w wielu imprezach pływackich, tych mniej i bardziej oficjalnych. W 2011 roku czyli w drugim roku działalności klubu osiągnęliśmy nasz pierwszy sukces. Od tego czasu corocznie powiększamy naszą pulę trofeów. Praktycznie w każdych zawodach, w których uczestniczymy stajemy na podium i przywozimy medale.

Największe Sukcesy jeszcze przed zawodnikami klubu, natomiast poniżej prezentacja dotychczasowych:

2022                    2021                 2020             2019            2018

Gratulujemy wszystkich sukcesów naszym zawodnikom, które osiągnęli nie tylko dzięki profesjonalnemu wsparciu naszych trenerów, ale przede wszystkim dzięki swojej wytrwałej i ciężkiej pracy, ambicji oraz silnej woli walki na każdych zawodach. Trzymamy za Was wszystkich kciuki i życzymy jeszcze większych sukcesów w kolejnych latach Waszych zmagań w tak wspaniałej dyscyplinie sportu jaką jest pływanie.